کارگاه آموزشی مربی یوگای خنده

با شرکت در کارگاه 2روزه آموزش مربی یوگای خنده، شما هم می‌توانید به گروه بزرگ مربیان یوگای خنده ایران بپیوندید، مربی یوگای خنده شهرتان شوید و مدرک بین‌المللی با شماره ثبت (کد ریجستری) دریافت کنید. برای شرکت در این کارگاه به هیچ مهارت و تخصصی جز عشق و علاقه شما به شادی و خنده نیاز نیست. پس از این دوره می‌توانید خنده بیشتری را وارد زندگی شخصی و شغلی خود بکنید و آموخته‌هایتان را به اعضای خانواده، دوستان و همکاران انتقال دهید. همچنین می‌توانید به شکل رسمی‌تر و به عنوان یک شغل دوم از مهارتتان بهره‌برداری و درآمدزایی کنید. ما با بیش از 20 سال پیشینه خندیدن و خنداندن، پرورش بیش از 700 مربی یوگای خنده در 40 کارگاه آموزشی و برگزاری ده‌ها همایش و کارگاه خنده در شهرهای گوناگون ایران، شما را به انسانی شاد و همیشه خندان و مربی کارکشته یوگای خنده دگرگون خواهیم کرد و در مسیر زیبا و معنوی شاد زیستن همواره همراه شما خواهیم بود. یادتان باشد که شرکت در این دوره پایان کار نیست و همراهی ما با شما همیشگی است.

دوستداران یادگیری هنر خندیدن و خنداندن می توانند برای شرکت در کارگاه آموزشی مربی یوگای خنده با شماره تلفن های زیر تماس بگیرند:

88659130

یا به موبایل زیر در واتساپ یا تلگرام پیام دهند:

 09124333015

توجه: 41مین کارگاه آموزش مربی یوگای خنده در تاریخ 20و 21  آبان 1400 در فضای باز روف‌گاردن، با رعایت پروتکل‌های‌ بهداشتی و با ماسک خنده برگزار خواهد شد. ظرفیت پذیرش در این دوره بسیار محدود و حداکثر 20 نفر است.

 مربیان تازه‌نفس یوگای خنده

شرکت‌کنندگان در کارگاه 40، شهریور 1400

فارغ‌التحصیلان از دانشگاه یوگای خنده هند

 

 به ما بپیوندید

مشترک خبرنامه ما شوید .