مجید پزشکی | دكتر مادان كاتاريا

 

آشنایی با مجید پزشکی

 
  مقالات  
     
 


1390/06/21
برگزاري نخستين دوره‌ي مسابقات خنده‌ي اروپا


نخستين مسابقه‌ي رقابتي خنده‌ي اروپا در روز 12 آوريل در شهر «اولوموك» جمهوري چك برگزار خواهد شد. اين مسابقه قرار است به عنوان بخشي از آيين گشايش «چهل و هشتمين جشنواره‌ي فيلم اولوموك جمهوري چك» برگزار شود.
مسابقه‌ي خنده مسابقه‌ي جديدي است كه اين روز‌ها در سرتاسر جهان شاهد برگزاري آن هستيم. نخستين مسابقه‌ي خنده در ماه اكتبر در شهر مونترال كانادا و با حضور انبوه شركت‌كنندگان برگزار شد. دومين مسابقه، در ماه دسامبر در توكيو، پايتخت ژاپن، برگزار شد (برنده‌ي مسابقه‌ي خنده‌ي توكيو يك خانم خانه‌دار 54 ساله بود كه با خنده‌هاي خود موفق شد همه‌ي حريفان را از صحنه به در كند). در امريكا نيز نخستين مسابقه‌ي خنده همين ماه مارس در كاليفرنيا برگزار شد.
در مسابقه‌ي خنده‌ي جمهوري چك خنده‌روترين‌هاي اروپا شركت جسته‌اند كه به شكلي مبارزه‌‌گونه و با خنده با حريفان دست و پنجه نرم خواهند كرد. برنده‌ي اين مسابقه، مقام «خنده‌روترين شهروند جمهوري چك در سال 2011» را از آن خود خواهد كرد. برخي از رشته‌هاي اين مسابقه كه شركت‌كنندگان در آن با هم به رقابت برخواهند خاست عبارتند از:
• ‌ بهترين خنده‌ي از ته دل
• مسري‌ترين خنده
• دوئل خنده
مسابقه‌ي خنده ايده‌ي جديدي است كه در نتيجه‌ي رشد روزافزون يوگاي خنده و ديگر روش‌هاي خنديدن در سرتاسر جهان گسترش يافته و روز به روز به طرفداران آن افزوده مي‌شود.
 
     
 
 
 
 
     
   
 
 

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سايت باشگاه خنده و تندرستی ایران مي باشد. طراحی سایت توسط ایکامیران