مجید پزشکی | دكتر مادان كاتاريا

 

آشنایی با مجید پزشکی

 
  مقالات  
     
 


1390/06/21
افزوده شدن باشگاه خنده به زيبايي‌هاي جزيره‌ي كيش


خانم‌ها فرح صالح و مينو بقاپور از جمله كساني هستند كه پس از شركت در «دوره‌ي تخصصي آموزش مربي يوگاي خنده» موفق به دريافت مدرك مربي‌گري يوگاي خنده شد‌ه‌اند و به گروه ترويج‌دهندگان خنده و شادي در كشور پهناورمان پيوسته‌اند. به همت اين دو خانم كه چند سالي است ساكن جزيره‌ي كيش هستند، نخستين باشگاه خنده‌ي اين جزيره به راه افتاده و به زيبايي‌هاي اين جزيره افزوده شده است. يكي از ويژگي‌هاي خوب و ويژه‌ي باشگاه خنده‌ي جزيره‌ي كيش امكان اجراي تكنيك‌هاي خنده در سواحل زيبا و هواي پاكيزه‌ي كنار درياست كه سودمندي‌هاي بسياري در پي دارد.
اين دو خانم كه از بانيان اصلي برگزاري همايش خنده در جزيره‌ي كيش ـ كه گزارش آن را در بالا خوانديد ـ بودند، قصد دارند با گسترش فعاليت‌هاي خود ساكنان بيشتري از جزيره‌ي زيباي كيش را از سودمندي‌هاي موهبت الهي خنديدن بهره‌مند سازند و از امكانات فوق‌العاده‌ي آنجا براي پيشبرد هدف خود بهره جويند. البته لازم است يادآوري كنم كه شركت در تمرين‌هاي باشگاه خنده‌ي كيش ويژه‌ي ساكنان نيست، بلكه ميهمانان اين جزيره‌ي زيبا نيز مي‌توانند در طول اقامتشان از خنديدن در كنار سواحل زيبا و آب و هواي پاكيزه لذت ببرند.
 اگر شما هم قصد داريد به كيش سفر كنيد، پيشنهاد مي‌كنم در كنار ديگر فعاليت‌هاي تفريحي يا آموزشي، سري هم به باشگاه خنده اين جزيره بزنيد.

 

دانلود فايل

 
     
 
 
 
 
     
   
 
 

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سايت باشگاه خنده و تندرستی ایران مي باشد. طراحی سایت توسط ایکامیران